Trening EMS

najnowocześniejsza elektrostymulacja w Gdyni

Trening EMS w FizjoBalance Gdynia jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania, czyli bycie w dobrej formie fizycznej przy maksymalnej oszczędności czasu.

Trening EMS to idealny kompromis pomiędzy aktywnością sportową, a wyzwaniami dnia codziennego. Wyróżnia nas indywidualne podejście treningowe do każdego klienta, który zaczyna z nami ćwiczyć z elektrostymulacją mięśniową.

U nas każdy klient może poczuć się wyjątkowo! Z nami treningi staną się przyjemnym doświadczeniem i pozwolą cieszyć się wytrenowanym i zdrowym ciałem bez dużego nakładu czasowego. Osoby, które nie czują się dobrze w dużej siłowni fitness, doceniają krótką intensywność treningu i kochają to, co EMS (elektrostymulacja mięśni) daje im pod względem siły, szybkości, zwinności i wytrzymałości.

Cennik

1 trening - 180 zł
4 treningi - 600 zł
8 treningów - 1100 zł

Dlaczego pokochasz EMS?

Redukcja tłuszczu

Skurcze mięśni podczas treningu EMS podnoszą metabolizm naszego organizmu. Tłuszcz spalasz nie tylko podczas treningu, ale również wiele godzin po jego odbyciu.

Bezpieczeństwo

Trening nie obciąża stawów. Intensywność treningu nie wynika z dodatkowych obciążeń zewnętrznych, a jest generowana przez stymulację elektryczną. 

Ładna skóra

EMS poprawa jakość skóry poprzez produkcję kolagenu, rozbicie tkanki tłuszczonej i poprawę ukrwienia. Skóra jest jędrna, napięta i wygląda młodziej.

Zdrowe plecy

Trening EMS to świetny sposób na wzmocnienie mięśni głębokich. Już po kilku treningach wzmocnisz swój gorset mięśniowy i pożegnasz się z bólem kręgosłupa.

Siła i wytrzymałość

Podczas treningu EMS angażujesz 90% wszystkich głównych grup mięśniowych jednocześnie, zamiast ok 60% jak podczas tradycyjnych ćwiczeń.

Oszczędzasz czas

Trening EMS trwa znacznie krócej niż tradycyjne zajęcia, a mimo to możesz szybciej osiągnąć  swoje wymarzone cele.  30min treningu to 2 godziny na siłowni.

Czym jest trening EMS?

Skrót EMS znaczy Electric Muscle Stimulation – czyli elektrostymulację mięśni. Jest rodzaj treningu, który wykorzystuje urządzenie do elektrostymulacji. Z początku używany był tylko do fizjoterapii, jednak w niedługim czasie znalazł swoje zastosowanie w klasycznych ćwiczeniach i treningach fizycznych. To w pełni bezpieczny trening, który zyskuje na popularności dzięki wyraźnym, pozytywnym wynikom.

Dla kogo elektrostymulacja?

Z treningów EMS korzystają zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy czy osoby aktywne fizycznie. Również ci, którzy dopiero zaczęli przygodę ze sportem i aktywnością mogą pójść na treningi elektrostymulacją. Charakteryzuje się tym, że jest stosunkowo krótki – trwa mniej więcej 20 minut. Tyle jednak wystarczy, aby trening EMS był efektywny. Można więc powiedzieć, że elektrostymulacja jest stworzona dla osób mniej cierpliwych – tych, którzy chcą uzyskać szybkie efekty w niedługim czasie.

Pierwsze rezultaty z treningów EMS mogą się pojawić już po miesiącu.

Umów się do Fizjobalance w Gdyni na trening próbny!

Trening EMS to przede wszystkim

Zwiększenie siły

30%

Zwiększenie wytrzymałości

100%

Wzrost siły mięśni brzucha

68%

Zmniejszenie dolegliwości bólu pleców

89%

Szybsza redukcja tkanki tłuszczowej

55%

Przeciwwskazania

Treningi personalne w FizjoBalance rozpoczynamy od konsultacji: wypełniasz kwestionariusz zdrowotny, ustalamy Trening elektrostymulacją jest bezpieczny, jednak istnieją grupy, dla których EMS jest niewskazany. Są to na pewno kobiety w ciąży, osoby z rozrusznikami serca, chorujący na padaczkę, nadciśnienie, cukrzycę czy miażdżycę.

Zalety i efekty elektrostymulacji

Widoczne efekty w krótkim czasie to jedna z największych zalet elektrostymulacji. Trening EMS jest stworzony dla tych, którzy nie tylko chcą szybkich rezultatów, ale nie mają dużo czasu na regularne ćwiczenia – elektrostymulacja jest wykonywana raz w tygodniu, przez 20 minut. Jest to również łatwy trening, gdyż nie składa się ze skomplikowanych ćwiczeń. To elektrody motywują mięśnie do intensywnej pracy, nawet te głębokie. Trening EMS odbywa się także pod okiem trenera, więc nie ma mowy ani o kontuzjach, ani o wypadkach.

Oprócz zwiększenia i wzmocnienia masy mięśniowej, po treningach elektrostymulacją można uzyskać szczuplejszą sylwetkę, zmniejszenie cellulitu, bólów stawowych, czy po prostu polepszenia samopoczucia.

Fizjobalance zaprasza na treningi!

Przekonaj się, jakie efekty może przynieść elektrostymulacja! Pokochaj trening EMS!

Umów się na wizytę*

* Wybrany termin zostanie potwierdzony przez Nasz Zespół najszybciej jak to możliwe.

+48 600 211 120