Leczenie wad postawy u dzieci i młodzieży – Fizjoterapeuta dziecięcy Gdynia

Oferujemy rehabilitację dzieci i młodzieży z  wadami postawy, po przebytych urazach i złamaniach. 

Stawiamy na funkcjonalne podejście oraz indywidualną fizjoterapię wad postawy dobraną dla każdego małego pacjenta. Jeśli zauważyłaś/eś, że Twoje dziecko: 

  • stawia stopy do środka, 
  • ma tendencję do koślawienia lub szpotawienia kolan, 
  • ma uwypuklony brzuch, odstające łopatki,
  • podejrzewasz skrzywienie kręgosłupa,

zapraszamy na konsultację i profesjonalną rehabilitację dziecięcą: ćwiczenia korygujące sylwetkę, edukację pacjenta i rodziców, naukę prawidłowych nawyków ruchowych. 

Specjalizujemy się w poprawianiu korekcji wad postawy oraz rehabilitacji pourazowej. Na podstawie wywiadu z rodzicami i dzieckiem tworzymy indywidualny program ćwiczeń wzmacniających mięśnie, masaży normalizujących napięcia mięśniowe w ciele, czy aplikacji plastrów kinesiotaping, które przyczyniają się do osiągnięcia szybkich efektów podczas terapii fizjoterapeutycznej.

Każdy z naszych fizjoterapeutów posiada odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą, gwarantując każdemu maluchowi bezpieczeństwo i komfort podczas indywidualnej fizjoterapii. Wszystko się dzieje w swoim tempie, bez wywierania presji. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – odpowiemy na wszystkie pytania, a nawet oprowadzimy po gabinecie. Fizjobalance z Gdyni zaprasza!

UWAGA! Rehabilitacja dzieci w naszym gabinecie w Gdyni NIE jest przeprowadzana dla niemowląt. Fizjoterapia dotyczy tylko dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieży.

Cennik

60 min - 170 zł
90 min - 250 zł

Umów się na wizytę*

* Wybrany termin zostanie potwierdzony przez Nasz Zespół najszybciej jak to możliwe.

Zobacz również

+48 600 211 120