Masaż po liposukcji

Zabieg liposukcji wiąże się z pojawieniem po niej opuchlizny, która jest zjawiskiem całkiem normalnym i trwającym do kilku miesięcy. Okres rekonwalescencji, oprócz noszenia ubrania uciskowego, wymaga specjalistycznego postępowania fizjoterapeutycznego.

W naszym centrum FizjoBalance w Gdyni do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując terapię do indywidualnie zależności od metody i pola  zabiegowego, wrażliwości pacjenta i czasu od zabiegu. W naszej pracy z pacjentem po liposukcji wykorzystujemy metody limfatyczne oraz inne techniki fizjoterapii, tak by:

  • przyspieszyć proces regeneracji,
  • znacznie zmniejszyć obrzęk i siniaki,
  • zniwelować zrosty pozabiegowe,
  • popracować nad bliznami po zabiegu, 

Istotą postępowania fizjoterapeutycznego po liposukcji jest przyspieszenie usunięcia zastojów w obrębie miejsc zabiegowych oraz zmniejszenie siniaków i obrzęków. Fizjoterapeuta z FizjoBalance zajmie się również manualną pracą nad bliznami, które zostawione same sobie mogą przynieść niemiłe konsekwencje.

Masaż po liposukcji może być wykonywany po ok. 10 – 14 dni po zabiegu, czasem wcześniej za zgodą lekarza wykonującego zabieg, z częstotliwością przeważnie 2 razy w tygodniu. Zazwyczaj wystarcza seria 10 zabiegów. 

Jesteś po liposukcji? Potrzebujesz teraz masażu po liposukcji!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi fizjoterapeutami z FizjoBalance w Gdyni!

Cennik

60 min - 170 zł
90 min - 250 zł

Umów się na wizytę*

* Wybrany termin zostanie potwierdzony przez Nasz Zespół najszybciej jak to możliwe.

Zobacz również

+48 600 211 120