Drenaż, masaż limfatyczny Gdynia

Manualny drenaż limfatyczny jest zabiegiem mającym na celu usprawnianie krążenia chłonki w układzie limfatycznym, tzn. od naczyń chłonnych włosowatych do ujść żylnych.

Drenaż limfatyczny to propozycja dla naszym pacjentów polegająca na najskuteczniejszej formie ręcznego masażu limfatycznego wykonywanego osobiście przez naszych fizjoterapeutów. Wykorzystując pracę i czucie rąk fizjoterapeuty, działającego według ściśle określonej doktryny postępowania, możemy być o wiele bardziej precyzyjni i skuteczni niż różnego typu mechaniczne urządzenia stymulujące układ limfatyczny.

Osiągamy to w sposób mechaniczny poprzez przepchnięcie chłonki i udrożnienie węzłów chłonnych. Efektami prawidłowo przeprowadzonych drenażu limfatycznego powinny być między innymi:

  • likwidacja obrzęków limfatycznych 
  • poprawa warunków do produkcji limfocytów, 
  • transportu wody i soli mineralnych, 
  • poprawa jakości skóry. 

Manualny masaż limfatyczny w centrum Fizjobalance w Gdyni to propozycja dla osób zmagających się z obrzękami i zastojami w obrębie kończyn o podłożu idiopatycznym oraz onkologicznym.

Nasi fizjoterapeuci podczas drenażu limfatycznego poprawią również jakość skóry, czy wspomogą manualnie program oczyszczający i dietetyczny.

Cennik

60 min - 170 zł
90 min - 250 zł

Umów się na wizytę*

* Wybrany termin zostanie potwierdzony przez Nasz Zespół najszybciej jak to możliwe.

Zobacz również

+48 600 211 120