Masaż ciążowy Gdynia

Masaż dla kobiet w ciąży to propozycja dla wszystkich przyszłych mam, które skarżą się na bóle pleców i karku, obolałe i spuchnięte nogi i stopy. Masaż ciążowy to bezpieczna i przynosząca wiele korzyści opieka nas sobą w okresie ciąży.

W czasie ciąży kręgosłup kobiety ulega nadmiernym przeciążeniom – najczęściej odcinek lędźwiowy kręgosłupa nadmiernie wygina się do przodu. Spowodowane jest to rosnącą masą ciała w miarę wzrostu dziecka, zmianami hormonalnymi ciężarnej, a także przesunięciem się środka ciężkości ciała. Powoduje to często przeciążenie mięśni i innych struktur kręgosłupa, powodując ból i problemy z poruszaniem się. Rosnący płód uciska również na naczynia krwionośne powodując zaburzenia krążenia, czego efektem są obrzęki nóg.

Główne zalety masażu dla kobiet w ciąży:

  • relaksacja
  • zmniejszenie napięcia mięśniowego
  • poprawa krążenia
  • zapobieganie obrzękom kończyn górnych i dolnych
  • zapobieganie i łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa
  • zapobieganie rozstępom skórnym

Masaż ciążowy sprawia, że przyszła mama może w odprężeniu, bez bólu i w dobrej kondycji  oczekiwać przyjścia na świat swojej pociechy. Masaż dla ciężarnych to doskonała propozycja dla ciężkich, opuchniętych nóg, dla obolałego kręgosłupa, dla przeciążeń w obrębie miednicy. Masaż ciążowy w FizjoBalance to nie tylko podejście fizjoterapeutyczne, ale również moc psychicznego wsparcia, mnóstwo praktycznych wskazówek na czas ciąży i porodu oraz profesjonalne przygotowanie do dobrego porodu.  

Jednocześnie pamiętajmy, że masaż ten NIE jest wskazany w pierwszym trymestrze ciąży.
Przed pierwszą wizytą wymagana jest konsultacja pacjentki z lekarzem prowadzącym ciążę oraz jej pisemna zgoda na poddanie się masażom ciążowym.

Zawsze przeprowadzamy dokładny wywiad z przyszłą mamą, aby się upewnić, że możemy przystąpić do zabiegu masażu ciążowego.

Fizjobalance w Gdyni gwarantuje pełny komfort, przyjemną atmosferę oraz skuteczność podczas zabiegów. Z nami poczujesz się odprężona i uwolnisz się od bólu. 

Zapraszamy na masaż ciążowy!

Cennik

60 min - 170 zł
90 min - 250 zł

Umów się na wizytę*

* Wybrany termin zostanie potwierdzony przez Nasz Zespół najszybciej jak to możliwe.

Zobacz również

+48 600 211 120