Jestem fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Od najmłodszych lat sport był moją pasją. Startując w wielu zawodach lekkoatletycznych zdobywałem wiele medali, szczególnie w biegach sprinterskich.

Kulturystyką i sportami siłowymi zajmuję się od 7 lat. Sam na własnej skórze doświadczyłem jak ciężko jest wypracować zdrową sylwetkę, jednak dzięki dyscyplinie, mobilizacji i chęci rozwoju udało się to osiągnąć. Przez długi czas mojej sportowej aktywności wspierali mnie trenerzy oraz fizjoterapeuci. Zawsze imponowała mi ich wiedza i obycie się z ludzkim ciałem, dlatego postanowiłem kształcić się w tym kierunku.

Czy to na uczelni, kursach czy też webinarach, z pasją uczę się nowych rzeczy i staram się je wprowadzić w życie. Pod okiem profesjonalistów nauczyłem się pracy z klientem na najwyższym poziomie.

Jestem również instruktorem EMS, treningu który maksymalnie większa efektywność treningową i świadomość osoby trenowanej. W pracy przede wszystkim kieruje się jedną z naczelnych zasad – „bezpieczeństwo przede wszystkim”.

Jerzy

Trener personalny, Fizjoterapeuta

Kursy i szkolenia:

 • Kurs na instruktora siłowni
  FIT-ACADEMY
 • Kurs na trenera personalnego
  FIT-ACADEMY
 • Kurs Kinesiology Taping
  Centrum Szkoleniowe MOVUTO
 • Kurs „Masaż klasyczny – profil rozszerzony
  Centrum Szkoleniowe ANATOMIC
 • Kurs ratownika wodnego WOPR
+48 600 211 120