Archive

Usługi: Fizjoterapia

Trening medyczny

Trening medyczny -rekomendowany jest wszystkim chcącym zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, bez względu na wiek ani kondycja.
Prawidłowo wykonane ćwiczenia są bardzo ważnym elementem rehabilitacji.

Continue reading →

Suche igłowanie/ pinoterapia

Suche igłowanie  jest bardzo skuteczną metodą leczenia bólu mięśniowo-powięziowego. Metoda polega na wykorzystaniu specjalnych igieł akupunkturowych do nakłuwania określonych punktów spustowych w celu zwalczania bólu przewlekłego i ostrego.

Continue reading →

Kinesiology Taping Gdynia

Kinesiotaping to metoda spopularyzowana zarówno w świecie sportu, jak i rehabilitacji. Aplikacja plastrami o właściwościach zbliżonych do ludzkiej skóry, są skuteczne w terapii problemów stawowych, limfatycznych i mięśniowych.

Continue reading →

Leczenie wad postawy u dzieci i młodzieży – Fizjoterapeuta dziecięcy Gdynia

Oferujemy rehabilitację dzieci i młodzieży z  wadami postawy, po przebytych urazach i złamaniach.  Stawiamy na funkcjonalne podejście oraz indywidualną terapię dobraną dla każdego małego pacjenta.

Continue reading →

Uroginekologia / fizjoterapia dna miednicy w ciąży i po porodzie

Terapia dna miednicy skierowana do pacjentek po porodzie lub z zaburzeniami dna miednicy, jak: blizny po porodzie, rozejście kresy białej, nietrzymanie moczu, ból podczas stosunku.

Continue reading →

Rehabilitacja ortopedyczna/sportowa Gdynia

W rehabilitacji ortopedycznej wspomagamy oraz kierujemy procesem powrotu do pełnej sprawności fizycznej po urazach, przeciążeniach oraz wszelkiego rodzaju dysfunkcjach narządu ruchu.

Continue reading →

Fizjoterapia bólu kręgosłupa

Obejmuje ściśle określone, kompleksowe postępowanie rehabilitacyjne dostosowane indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od specyfiki dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Continue reading →

Terapia manualna tkanek miękkich Gdynia

Polega na wykorzystaniu określonych technik manualnych, mających na celu usunięcie napięć, restrykcji i dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego.

Continue reading →

+48 600 211 120