Trening personalny Gdynia

Skorzystaj z pomocy trenera w Fizjobalance.

W FizjoBalance trenują sami wykwalifikowani, sprawdzeni i utalentowani trenerzy personalni.

Nasi trenerzy personalni w Fizjobalance Gdynia to pasjonaci zdrowego stylu życia, którzy zarażają swoich podopiecznych. Treningi są prowadzone w sposób bezpieczny i zgodnie z wyznaczonym wspólnie celem treningowym.

Oddając się w opiekę naszego trenera stawiasz na jakość i bezpieczeństwo. Tylko w FizjoBalance trenerzy personalni współpracują ściśle z fizjoterapeutami, więc możesz liczyć na kompleksową opiekę specjalistów i holistyczne podejście do Twoich celów i problemów zdrowotnych. Pracujemy z wieloma osobami: od zawodowych sportowców po osoby w poważnymi problemami zdrowotnymi oraz dużą nadwagą.

Cennik

1 trening - 170 zł
4 treningi - 550 zł
8 treningów - 950 zł
12 treningów - 1350 zł

4 treningi dla dwojga
800 zł
8 treningów dla dwojga
1400 zł

Trener osobisty pomoże Ci:

  • schudnąć, 
  • wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę, 
  • polepszyć wyniki w innych dyscyplinach sportu, które uprawiasz, 
  • wesprze w zmianie stylu życia i zmianie nawyków ruchowych oraz żywieniowych, 
  • pozbyć się dolegliwości bólowych i dyskomfortu w ciele
  • spędzić miło i efektywnie czas, a wszystko to w przyjaznej atmosferze indywidualnych spotkań i współpracy w świetnie wyposażonym studiu.

W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy tak mało mamy czasu na zdrową aktywność fizyczną, kiedy nie mamy czasu dla siebie samych, a dodatkowo narażeni jesteśmy na wszystkie katastrofalne skutki siedzącego trybu życia, pracy w stresie lub pozycji wymuszonych w wykonywanej pracy, trening personalny z mądrym trenerem to dobra inwestycja, która na pewno przyniesie niesamowite profity. Dzięki mądrze rozplanowanym treningom: indywidualnie dobranym ćwiczeniom siłowym, wytrzymałościowym, wzmacniającym, odpowiednim technikom treningowym, sposobom motywacji – zobaczysz jak przy minimalnym wysiłku czasowym (1-3 h w tygodniu) jesteś w stanie zbudować wymarzoną sylwetkę, wzmocnić kręgosłup i stawy obwodowe, pozbyć się bólów pleców, schudnąć, poczuć jeszcze więcej energii w ciągu dnia. Twój osobisty trener to doskonała inwestycja w dzisiejszych czasach.

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

Treningi personalne w FizjoBalance rozpoczynamy od konsultacji: wypełniasz kwestionariusz zdrowotny, ustalamy wspólnie cele, robimy wstępne pomiary składu masy ciała oraz obwodów. Planujemy sobie spotkania oraz robimy trening próbny tak, abyśmy mogli zorientować się, które ćwiczenia wychodzą Ci całkiem nieźle, a nad czym trzeba będzie trochę popracować. Spotkanie jest całkowicie bezstresowe, w kameralnym studio, a uzyskane informacje są tylko po to, byśmy mogli cieszyć się z naszych wspólnych osiągnięć przy następnych pomiarach.

Trening z nami może się okazać wielką przyjemnością, motywacją do dalszych zmian w życiu oraz konkretną lokatą dla Twojego zdrowia.

Czekamy na Ciebie w FizjoBalance! 

Umów się na wizytę*

* Wybrany termin zostanie potwierdzony przez Nasz Zespół najszybciej jak to możliwe.

+48 600 211 120